Zoznamovací workshop s E-motion

"E-motion" prináša uvoľnenie a púšťanie tráum a energií, ktoré nás blokujú alebo obmedzujú v každodennom živote. Bez toho, aby ste to museli vedieť alebo pochopiť, podporuje prirodzené fungovanie nervového systému a budete sa cítiť ako znovuzrodení.

"E-motion" poskytuje nástroje, ktoré vám pomôžu bez toho, aby ste sa museli " prehrabávať " v tom, čo už neslúži. Nepracuje s mysľou, pracuje s telom, s nervovým systémom, bez zdĺhavých terapií. Prináša do života viac ľahkosti, plynulosti, radosti.

Na tomto stretnutí sa dozviete

na pozadí životného príbehu Dorothe, ako funguje váš nervový systém, ako vznikajú traumy, emocionálne alebo mentálne bloky a ako ich možno uvoľniť, liečiť a uzdraviť. Zažijete niekoľko techník, ktoré vám pootvoria prístup k energii, ktorá bola, je a bude v každom z Vás.

Príďte si na vlastnej koži zažiť, ako jemnosť a súcit Dorothe vytvárajú čistotu a objatie, ktoré umožňuje hlboké otvorenie a uzdravenie. Jej hlas prináša pokoj, dôveru a istotu potrebnú na to, aby vám pomohla čeliť hlbokej bolesti a podporila vás v odovzdaní toho, čo už neslúži.

Často kladené otázky

V akom jazyku seminár prebieha?

Seminár je vedený v angličtine. K dispozícii je zabezpečený preklad profesionálnymi tlmočníčkami do slovenčiny. V prípade záujmu o preklad si ho treba zvoliť v rámci objednávky, aby sme vám vedeli zabezpečiť preklad.

Ako dlho trvá workhop?

Workshop začína o 16:00 a končí o cca 19:00 večer. Počet miest na seminár je obmedzený.

Čo si treba na workshop priniesť?

Pohodlné oblečenie, budeme sa hýbať. Podložku na cvičenie jogy a ak máte tak aj vankúš, alebo meditačný vankúš na sedenie.