E-motion
a čistenie traumy

Fantastická Dorothe Trassl a jej 3-dňový seminár „E-motion a čistenie traumy“ je späť!

Unikátne učenie prevedené v majstrovský seminár - 100% funkčná kombinácia trauma jógy, dychových cvičení, riadeného trasenia, navádzaných meditačných vizualizácií a pokročilých techník práce s telom.

Pre koho je seminár určený: absolútne pre každého! Pre Vás a Vaše zdravie!

Seminár je simultánne tlmočený do slovenčiny.
Najbližší seminár

Pripojte sa k nám počas 3 dní neuveriteľnej slobody a uvoľnenia!

Počas hlboko uzdravujúceho 3-dňového seminára vás odborníčka na čistenie traumy a prácu s telom, autorka unikátneho E-motion konceptu - Dorothe Trassl, prevedie výnimočnými technikami zameranými na uvoľnenie traumy, ktorá je uložená vo vašom tele, z bunkovej úrovne. Zažite úplne nový spôsob liečenia, ktorý vykoreňuje hlboko uložené bunkové spomienky, vryté traumy a zranenia, ku ktorým ste doposiaľ nemali prístup! Umožnite si ich odkryť, pustiť a takto úplne vyriešiť.

Pre koho je seminár určený:

Pre každého

Odstráňte všetky bunkové pozostatky emocionálnej, fyzickej a mentálnej traumy!

Ak ste niekedy mali pocit, že ste sa nemohli dostať k niektorému zo svojich emocionálnych problémov... Ak je vašou túžbou sa úplne uzdraviť na každej jednej úrovni svojho bytia... Ak chcete svoje telo podporiť v tom, aby pustilo aj tie najhlbšie emocionálne bloky a traumy ... tento nádherný seminár ponúka fyzicky jemné a pritom neuveriteľne efektívne uvoľnenie spomienok a emócií, ktoré sa usádzajú hlboko vo vnútri tela. Bezpečné pre každé telo v každom veku, forme a fyzickej kondícii.

Benefity semináru:

  • Zameriava sa na hlboko uložené a pretrvávajúce fyzické a emocionálne bloky a na ich odstránenie
  • Kompletne čistí bunkové vedomie od emocionálnych, fyzických a mentálnych tráum a zranení
  • Zistíte, ako môžete elegantne podporiť uzdravenie cez proces, ktorý zahŕňa pohyb, trasenie a dotyk

Čo budete cítiť po seminári?

  • Radikálne emocionálne a fyzické uzdravenie
  • Hlboké prepojenie s telom, ktorému začnete dôverovať
  • Hlboké čistenie na bunkovej úrovni
  • Uvoľnenie problémov, o ktorých ste vo vašom tele ani netušili
  • Budete posilnení k tomu, aby ste boli ešte viac sebou samým a žili v radosti

Čo hovoria účastníci semináru E-motion a čistenie traumy:

Seminár E-motion a čistenie traumy by som v stručnosti zhrnula ako Koniec sveta starého a Začiatok sveta nového - a to doslovne!

Dorothe je jedna krásna žena s jemnou nenápadnou energiou, ktorá mi predostrela každé dve hodiny novú a novú metódu ako rozprúdiť, otvoriť a vyliečiť každú bunku v tele. Jej rozprávanie a metódy sú hlboké a intenzívne. Zabárajú sa raz ako vánok a inokedy ako metelica do tela a do mysle. A to s absolútnou neoblomnosťou.
 
Následne k vám na požiadanie pristupujú pomocníci. Nebadane, s ľahkosťou a najmä s láskavým prístupom vás prevedú a podporia v procese.
 
Používam veľa expresií a to preto, lebo je to priam nevyjadriteľné čím si človek prejde. Každý tým, čím si má prejsť a to bezpečne, s rešpektom a úctou k sebe samému.
 
S láskou, vďakou a veľkou úctou ku všetkým zúčastneným!

Ivana, účastníčka semináru E-motion a čistenie traumy v Bratislave, 09/2019

Tá VEĽKOSŤ zážitku ma jednoducho dostala!

Ďakujem, že som sa mohol zúčastniť úžasného víkendu z Dorothe! Už pred seminárom som tušil, že to bude nádherné, no tá VEĽKOSŤ zážitku ma jednoducho dostala. Je úžasné s akou ľahkostou ma joga s hudbou a trasením v podaní Dorothe posunula. Z ťažko pre mňa - som racionálny typ - riešiteľného zaseknutia, ktoré som zažíval v poslednej dobe v živote, som znova dostal vietor do plachiet a objavil, že aj bez slov sa dá rásť a posúvať ďalej.

S láskou, Igor - účastník semináru E-motion a čistenie traumy v Bratislave, 09/2019

Odmena je neopísateľne oslobodzujúca

V minulosti som zažil mnoho traumatických situácií, ktoré som na úrovni mysle "zvládol". Netušil som, že si ich stále nesiem so sebou... Odkaz seminára je, že každý človek ich vie spracovať! Kombináciou rôznych nástrojov sa vieme dostať k ich počiatku a vyčistiť ich (vrátane následkov). Práca s telom je jednoduchá a efektívna zároveň. Prostredníctvom nástrojov, ktoré prináša Dorothe, spoznáte svoje telo na hlbšej úrovni.
 
Uvedomenia o prepojení tela a emócií mi odkryli doteraz nepoznané oblasti. Naše telo s nami neustále komunikuje. Keď ho budeme počúvať, budeme mať zdravý život na všetkých úrovniach. Seminár odporúčam každému, kto si chce skutočne prežiť emócie na fyzickej úrovni. Ak si to dovolíte, odmena je neopísateľne oslobodzujúca. A čo je krajšie ako žiť v slobode a pravde?

Peter Hudec, účastník semináru E-motion a čistenie traumy v Bratislave, 09/2019

Seminár E-motion a čistenie traumy bol úžasný

Dorothe vytvorila posvätné a bezpečné prostredie a v spoločnosti mojich kolegov, terapeutov Cesty a pod odborným vedením Dorothe sa každý mohol skutočne uvoľniť a nechať svoje telo robiť to, čo potrebovalo.
 
Najhlbší účinok tohto workshopu bol u mňa ten, že všetko to napätie, ktoré som v tele nosila celý svoj život zrazu zmizlo a viac sa už nevrátilo. Od workshopu uplynuli tri mesiace a v mojom tele stále nie je žiadne napätie. Ten pocit rozľahlosti a uvoľnenia vo vnútri môjho tela je lahodný...
 
Hneď po príchode domov mi moji klienti začali zrkadliť výsledky môjho otvorenia – veľa krát sa počas nejakej fázy v procese začali triasť a vypúšťať traumu a ja som to len vítala vediac, že to je nesmierne uzdravujúce a uvoľňujúce.

Ivana, Slovensko

Často kladené otázky:

V akom jazyku seminár prebieha?

Seminár je vedený v angličtine. K dispozícii je zabezpečený preklad profesionálnymi tlmočníčkami do slovenčiny. V prípade záujmu o preklad si ho treba zvoliť v rámci objednávky, aby sme vám vedeli zabezpečiť staničku na preklad.

Ako dlho trvá seminár?

 Seminár začína o 8:30 ráno registráciou a končí o cca 20:00 večer. Posledný večer v nedeľu je koniec seminára okolo 19:00.

Je v cene zahrnutá strava?

Obedy a večere nie sú zahrnuté v cene. Počas dňa vám bude k dispozícii voda, ovocie a malé snacky na občerstvenie. Káva a čaje sú k dispozícii v centre za poplatok.

Najbližší seminár E-motion a čistenie traumy